Kia cee'd
Sportswagon 1.0 T-GDi GT-Line Edition | nieuw model | climate & cruise control | trekhaak | Android auto & Apple carplay |
Direct kopen, basisprijs: € 11.999,-
Direct kopen, basisprijs
€ 11.999,-
LEASEPRIJS: € 197,76 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.399,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Kia cee'd |
|---|---|
| Uitvoering: | Sportswagon 1.0 T-GDi GT-Line Edition | nieuw model | climate & cruise control | trekhaak | Android auto & Apple carplay | |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 20 september 2018 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 102.846 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 197,76 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.999,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | TP-473-J |
| Motorinhoud: | 998 cc |
| Vermogen: | 88 kw / 120 pk |
| Laadvermogen: | 556 kg |
| Gewicht: | 1.234 kg |
| Wielbasis: | 265 cm |
| Hoogte: | 1.465 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.790 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 600 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Trekhaak
- Infotainment
- Audio installatie
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen interieur
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- verstelbare stuurkolom
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor